1 / 5
Šlechtitelská stanice
2 / 5
Šlechtitelská stanice
3 / 5
Šlechtitelská stanice
4 / 5
Šlechtitelská stanice
5 / 5
Šlechtitelská stanice
Vinařství Tománkovi
znak

Prodej vína

Výroba vína v naší firmě souvisí s procesem šlechtění, kdy mezi sebou porovnáváme různá novošlechtění a nejlepší klony známých odrůd. Zákazníci tak mají unikátní možnost ochutnat klasiku i některé méně známe odrůdy dávno před tím , než se dostanou do běžné distribuce.

Demižony
Diplomy

O naše víno je takový zájem, že téměř celou produkci prodáme přímo ve sklepě jako sudové víno a neprovádíme lahvování do skla. Tím šetříme životní prostředí, ale i kapsu zákazníka, protože přímý prodej sudového vína znamená i nižší ceny při zachování vysoké kvality.

Ocenění
Nádoby

Z důvodu ochrany životního prostředí a snižování množství odpadů upřednostňujeme prodej vína přímo do nádob zákazníka. Pro ty, co vlastní obal nemají, máme připraveny PET láhve o objemu 1,5, 2 a 5 litrů. Naše víno není chemicky konzervováno /s výjimkou běžného síření/. Takové víno je určeno pro rychlou spotřebu nebo musí být uloženo při teplotě pod 10 oC.

Demižony
Demižony

Ve sklepě nabízíme kromě tradičního sortimentu vín z ročníků 2017, také vína vyrobená z hroznů odrůd Rulandské šedé , Solaris, Ryzlink rýnský /2015/ /suchá vína/, Tramín a Pálava /polosuchá/. Z červených máme Zweigeltrebe 2017, Sevar /suché/ a Agni /polosuché/ . Z růžových vín máme Zweigeltrebe 2017.

Demižony
Ocenění